Друкарські плати P-CAD

Друкарські плати P-CAD

:: Меню ::

Головна
Загальні відомості про систему проектування друкарських плат P-CAD
Створення компонентів і менеджер бібліотек проекту
Графічний редактор P-CAD Schematic
Графічний редактор друкарських плат P-CAD PCB
Автоматичне трасування з'єднань
Англо-російські терміни в САПР друкарських плат
Основні файли P-CAD
Розширення імен файлів в системі P-CAD
Атрибути системи P-CAD
Бібліотек P-CAD
Умовне графічне позначення символу компоненту
Таблиця імен і умовних позначень отворів на ПП
Література

:: Друзі ::

1ps
Карта сайту

:: Статистика ::

каталог сайтів

 

 

 

 

 

3.5. Пошук і редагування об'єктів електричної схеми

Після вибору компоненту, клацання правою кнопкою миші і виборі рядка Highlight Attached Nets висвічуються всі електричні ланцюги підключені до виділеного компоненту. Відміна підсвічування ланцюгів виконується вибором рядка Unhighlight Attached Nets.

При пошуку потрібного компоненту на схемі виконується команда Edit/ Parts потім вибирається ім'я компоненту і натискається кнопка Jamp. Екран зміщується у бік потрібного компоненту, а сам компонент підсвічує на схемі. Якщо компонент знаходиться на іншому листі схеми, то перемикання на потрібний лист відбувається автоматично. Відмітимо, що в діалоговому вікні, що з'являється Edit Part за допомогою опції Properties можна редагувати різні параметри компоненту в діалоговому вікні Part Properties.

При пошуку потрібної ланцюги виконується команда Edit/nets потім в діалоговому вікні (мал. 3.26) вибирається ім'я ланцюга і послідовно натискаються кнопки Select і Jamp to Node екран зміщується у бік вибраного ланцюга і ланцюг підсвічує на поточному листі і інших листах, якщо така на них є.

У списку ланцюгів вікна Net Names можна вивести імена всіх ланцюгів (Аll Nets), або імена тільки глобальних ланцюгів (Global Nets Only), або імена шин (Bus). Глобальні ланцюги — це ланцюги, до яких підключені порти або виводи компонентів, що мають тип Power. По команді Jamp to Node курсор указує на схемі той вузол вибраного ланцюга, який заздалегідь можна вказати в списку вікна Nodes (спочатку вказано ім'я компоненту (Р11), а потім (через дефіс) - номер контакту (22), інцидентний вибраному ланцюгу. У вікні Sheets вказані також імена листів, в яких розташований виділений ланцюг (Sheetl і Sheet2).

Можна виділити всі ланцюги, що мають певну кількість вузлів (Set Nets By Node Count), заздалегідь встановивши у вікнах тільки мінімальне або тільки максимальне значення таких вузлів в ланцюги або числовий діапазон вузлів в ланцюгах.

Мал. 3.26. Пошук і виділення електричних ланцюгів на листах проекту

За допомогою відповідних опцій вказаного вікна можна змінювати ім'я (Rename) або вводити нові атрибути (Edit Attributes) ланцюги, подсветіть/отменіть підсвічування (Hightlight/unhightlight) вибраних ланцюгів або видалити (Delete) вибрані ланцюги.

Можна одночасно висвітити декілька ланцюгів, клацаючи по їх зображеннях і утримуючи клавішу Ctrl.


:: Реклама ::

-

 

:: Посилання ::


 

 

 


Copyright © Kivik, 2010